Engelsiz Bilişim - Bilişimle Engelleri Kaldırıyoruz…

ULUSLARARASI ENGELSİZ BİLİŞİM 2021 KONGRESİ

BİLTEVT’2021

“Bilişim Teknolojilerinde Evrensel Tasarım”

ULUSLARARASI ENGELSİZ BİLİŞİM 2021 KONGRESİ

https://engelsizbilisim.org/kongre2021/

2-4 Eylül 2021 – Manisa

“Biltevt2021: Uluslararası Engelsiz Bilişim 2021 Kongresi”, kurumlar arası işbirliğiyle Manisa Celal Bayar Üniversitesi ev sahipliğinde 2-4 Eylül 2021’de Manisa’da düzenlenecektir. Sekretaryasını Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu’nun yürüteceği kongremizde 2021 yılı partner ülke Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmuştur.

Kongrede oturumlar yüz yüze ve çevrimiçi birlikte gerçekleşecektir.

Kongre sürecinde kurumsal veya bireysel olarak her türlü öneri, destek ve işbirliğine açığız. Bizimle irtibata [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Not: “Biltevt2021: Uluslararası Engelsiz Bilişim 2021 Kongresi”nde yer alacak tüm bildiri ve sunularda erişilebilirlik şartı aranacaktır. Erişilebilirlik konusunda Bildiri ve Sunu Erişilebilirliği sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu

Kongre planlamalarının sağlıklı yapılabilmesi için lütfen KAYIT olunuz.

Kongre taslak PROGRAMI 

MCBÜ Bilimsel Araştırma Projeleri – Etkinlik Desteği Kapsamında ücretsiz konaklama imkanından yararlanacak katılımcılarımızın listesi ve detay bilgiler için Konaklama Detayları

Kongrede yapılması planlanan eğitim atölyelerimiz, program yoğunluğu nedeniyle çevrimiçi olarak ileri tarihte gerçekleştirilecektir. Katılımcılarımızın doldurmuş oldukları kayıt formları geçerliğini koruyacaktır.

Category: Genel